Представљање књиге “Нова библиотека” Јасмине Нинков

Данас је наша гошћа била госпођа Јасмина Нинков, директорка Библиотеке града Београда, која је представила своју књигу "Нова библиотека". Директорка наше Библиотеке, Јелка Панић, је истакла да је Уб право место за разговор о овој књизи, с обзиром на то да смо почаствовани тиме да се управо и нашој општини гради нова библиотека. Чули смо много тога о савременом библиотекарству, новим корисницима, иновацијама и садржајима који су потребни савременим корисницима, где су у свему томе наше библиотеке и колико су оне све потребније у модерном друштву. Након представљања, у нашој Библиотеци је одржана стручна посета. Наши гости су биле драге колеге из Библиотеке града Београда, МБ"Љ. Ненадовић" из Ваљева и из Народне библиотеке Осечина. Хвала драгим колегама на указаној пажњи, на размени идеја и сарадњи. Хвала драгим колегама из Установе културе што су нам омогућили одржавање програма у Дому културе.