Завршена Дечја недеља

Пред вама је тим који је осмислио и реализовао активности током Дечје недеље. Укупно 493 деце је учествовало у нашим програмима, а сви првачићи из убске основне школе су добили уникатне чланске карте. Важно је што се Библиотека труди да организује и програме за школе у сеоским подручјима, јер писана реч и културна дешавања треба да буду доступна свој деци. Тако смо током овогодишње Дечје недеље реализовали два програма у школи у Памбуковици, и један у школи у Радљеву. Наше радионице су укључене у програм Библиотекарског друштва Србије, Секције за рад са децом и младима, под називом Одврни књигу до даске.

Драго нам је што учествујемо у дешавањима у нашој општини и што је Библиотека препозната као партнер образовним установама, што заједно утичемо на повећање нивоа и квалитета образовања и васпитања.

Добро дошли у Библиотеку!